AutoNews

Як вибрати відеореєстратор: 5 важливих критеріїв вдалої покупки

Ціна і популярність бренду

Це має щось споріднене із вибором автомобіля. Частіше вибір падає саме на продукцію із сегмента масових марок, хоча є й такі, що обирають преміум, де доплачують за бренд.

Реєстратор можна знайти і за 500 гривень, якщо ви не хочете багато витрачати. Але майте на увазі, що і якість у нього буде відповідна. За 2-3 тисячі можна купити хороший відеореєстратор з GPS-модулем та базою фіксації камер порушення. Можна і дорожче, це вже буде преміумсегмент.

Відеореєстратор Datakam

Сьогодні досить популярними (і цілком заслужено) є пристрої марки Міо. Також можна звернути увагу і на продукцію від Datakam. В них якісні гаджети та з відмінним функціоналом.

Якість відео

На ринку, на жаль, є моделі з однією хитрістю, котра тільки в мінус. Називається інтерполяція. Це коли гаджет записує відео у HD, а потім програмно розтягує до Full HD. В результаті у нас розмите нечітке відео, в якому нічого не зрозуміло.

Обирайте реєстратор, котрий знімає відео як мінімум FullHD. Щоб не розчаруватись у покупці, перед тим, як вибрати відеореєстратор, пошукайте в Інтернеті приклади знімання пристрою, котрий вам сподобався та почитайте відгуки користувачів. Тоді легше зробити правильний вибір.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Кут огляду

В більшості відеореєстратори виробляють з кутом від 130 до 170 градусів. Іноді вказують огляд об’єктива не по горизонталі, а по діагоналі: при однаковому охопленні кут по діагоналі буде більшим. Найкращий спосіб, щоб перевірити кут огляду пристрою – це подивитись відео, яке він записав. Офіційні характеристики – це добре, але вірити лише їм не варто.

В принципі, кут огляду в усіх моделей достатній. Хіба найдешевші моделі можуть трохи грішити, але ми їх і не рекомендуємо купляти.

Датчик удару

Більшість гаджетів мають цей спеціальний датчик. Він здатен реагувати на зіткнення і зберігаю запис, котрий зроблений до і після аварії кілька секунд. Це в теорії так мало б бути, але на практиці трохи відрізняється.

Наприклад, електроніка не може відрізнити незначне ДТП від «лежачого поліцейського» чи навіть від потрапляння в глибоку яму.

Зображення, що містить у приміщенні, проектор, кухонний прилад Автоматично згенерований опис

Найкращим рішення буде виставити для датчика мінімальну чутливість, щоб він реагував на сильні струси. В іншому випадку за кілька днів пам’ять пристрою заб’ється непотрібними записами і не буде місця для справді важливих.

Додаткові функції

Краще обирати моделі із вбудованим GPS. Зв’язок із супутником буде автоматично встановлювати правильну дату та час при кожному увімкненні.

Також не буде зайвим обрати пристрій з двома картами пам’яті: їх можна переставити в телефон і скопіювати потрібне відео до пам’яті смартфона.

От і визначили, як правильно вибрати відеореєстратор в машину.

Джерело: Dexpens