AutoNews

Як закрутити саморіз в автомобілі, щоб не тріснув пластик

Самостійний ремонт, здається, ніколи не втратить свою актуальність. Можливо, воно й правильно, адже навіщо відправлятись кудись заради лише однієї дрібного ламання, якщо вмінь та знань вистачає на самостійне вирішення несправності.

Хоча є така закономірність, що де перші спроби ремонту, там і перші невдачі у вигляді ще більшої проблеми. Наприклад, приклав трохи більше зусиль, щоб закріпити якусь деталь і завдав їй такої шкоди, що єдиний порятунок – це заміна на нову. А варто зазначити, що запчастини сьогодні достатньо дорогі і самостійний ремонт може перевершити у вартості навіть сервісний. А воно вам треба?

Єдиний спосіб, завдяки котрому можна уникнути бід – це досвід, котрий, власне, і базується на помилках.

Що ми маємо на увазі?

Досвід – це не тоді, коли ви просто знаєте, як правильно тримати викрутку в руках. Досвід – це знання, навички, лайфхаки та вміння їх застосовувати, а також хитрощі, котрими користувались колись і актуально сьогодні.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Отже, одним із низки лайфхаків якраз є момент із саморізами та їхнім правильним закручуванням. Особливість полягає в тому, що потрібно не просто закрутити і щоб трималось, а щоб нічого не пошкодити в процесі. Інакше ви самі собі роботи додаєте.

Отже, як можна закріпити саморіз без наслідків та пошкоджень, а головне – щоб надовго вистачило. Гадаєте, це складно? Ні. Зовсім ні.

Отже, саморіз виготовлений із металу і гарно проводить тепло. Його потрібно трішки нагріти – вам для цього навіть фен підійде або й просто запальничка. Після того, як він нагріється він не розриватиме пластик, а плавитиме його, міцно фіксуючи на місці закручування. Торпедо, яке зібране таким чином довго служитиме без люфтів та виключить ймовірність виникнення скрипіння чи інших неприємних звуків.

Інші деталі, наприклад, тендітні «вушка» фар чи кріплення дверних карт теж можна зафіксувати максимально надійно і без жодних пошкоджень, просто розігрівши. Але варто зазначити, що доводити метал до почервоніння, інакше пластмаса просто потече. Саморіз має бути гарячим, але не кип’ятком.

Как закрутить саморез в салоне автомобиля, чтобы пластик не лопнул - Лайфхак - АвтоВзгляд

Пластик найбільш не стійкий перед морозом. Якщо проводити подібні роботи на холоді, то, незалежно від гарячого саморіза, він трісне. Краще виконувати такий ремонт або в теплу пору року, або ж у теплому приміщенні.

Джерело: Dexpens