AutoNews

Як завести машину, якщо повністю сів акумулятор

Добре, якщо машина стояла в гаражі, де відносно нормальна температура та є доступ до зарядки. Це означає, що машину можна швидко повернути в стрій.

Але якщо авто стояло десь в дворі чи на якійсь парковці, то аж ніяк неможливо зарядити акум. Недосвідчений водій в такій ситуації може повністю розгубитись, залишити машину і відправитись у справах на таксі.

Якщо є багато вільного часу, то, звісно, можна віднести батарею додому, відігріти та підзарядити. Але не думаю, що у працюючих людей вранці по буднях є час возитись із батареями.

Є один досить простий спосіб завести авто, навіть якщо акумулятор повністю розряджений. Що правда, для цього нам потрібен один невеличкий пристрій, а саме Power-bank. Цей девайс знайомим багатьом, адже з його допомогою можна заряджати свій смартфон у будь-якому місці і він завжди виручає.

Отже, при чім тут павер-бенк і акумулятор автомобіля?

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Цей компактний та легкий пристрій оснащений потужним акумулятором та електронікою, котра моніторить стан апарату. З допомогою цього пристрою можна запустити автівку і без участі акумулятора.

Тобто, пристрій здатен не лише рятувати ваші девайси від розряджання, типу ноутбуку чи телефону, а ще й запускати машину. Павер-бенк має для цього необхідні адаптери.

АвтоСтарт — Powerbank для автомобиля с возможностью зарядки гаджетов / Хабр

І вартість цього приладу зовсім прийнятна, тому раджу водіям поповнити свій бардачок цією потрібною штуковиною. Павер-бенк також має роз’єм для прикурювача.

Він знадобиться тоді, коли з акумулятора знімаються клеми: тоді виставлені налаштування приладів не зіб’ються – їхня пам’ять буде живитись від цього пристрою.

 

Джерело: Dexpens