AutoNews

Які автомобілі найважче продати

 Розглянемо кілька машин, які мають низький попит і пояснимо, чому.

Китайські автомобілі

Покупка вживаного китайського авто може стати вашою найбільшою помилкою. Автомобілістів може підкупити хороша комплектація, свіжий рік випуску і при цьому низька вартість у порівнянні з подібними, але це все не так просто.

Наші водії насторожено ставляться до китайського автопрому і навіть найновіші моделі не викликають в них особливого бажання придбати. До вживаних ставлення ще гірше. Як мінімум, тому, що китайці мають погану стійкість до корозії. Також вони мають невеликі проблеми з доступністю запчастин.

Mercedes-Benz B-класу

Мерседес завжди викликає асоціацію з чимось крутим, престижним та стильним, але В-класу це не стосується. Цей невеличкий сімейний хетчбек не має великого попиту, зате має непристойну вартість.

Mercedes-Benz B - Оценки, Мнения | Употребявани автомобили | auto motor und sport

Аналогічна ситуація і з іншими автівками цього класу і позбутись їх буде складно.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Skoda Yeti

Цей кросовер був дуже популярним лише в новому стані, а ось на вторинному ринку його майже ніхто не помічає. Навколо нього крутиться багато негативних історій, пов’язаних із його сумнівною надійністю.

Потенційних покупців турбують можливі проблеми із турбованими двигунами і роботизованою коробкою. То й не дивно: в разі ремонту власнику доведеться чимало викласти грошей за усунення неполадок.

Не можна сказати, що абсолютно всі Шкоди цієї моделі мають такі проблеми, комусь пощастило зі спокійною та безпроблемною експлуатацією.

 

Джерело: Dexpens