AutoNews

Які автомобілі не цікавлять грабіжників

Так, і таке буває. Хоча на перший погляд здається, що грабіжникам абсолютно все одно, яку машину винести. Проте. Як з’ясувалось, вони еволюціонували і навіть перебирають «жертвами».

Є кілька моделей, які зовсім не цікаві любителям чужого майна. Про них і розкажу.

Volvo XC90

Volvo XC90 - цены, отзывы, характеристики XC90 от Volvo

Шведський позашляховик не є в пріоритеті злодіїв. Відомо зовсім мало заяв про викрадення цього авто чи що щось з нього викрали. Викрадачі не бачать сенсу ризикувати заради цього представника автомобільного транспорту.

Skoda Rapid

Skoda Rapid (2012) 1.6 AT Style - комплектация и технические характеристики на Драйве

Машина відносно нова, з’явилась в продажі наприкінці 2012 року. Перед появою на нашому ринку авто отримало деякі доопрацювання, наприклад, покращену підвіску. Здається, авто дуже привабливе і на нього насамперед хочеться кинути оком.

Проте, ні. Ця машина теж за межами інтересів грабіжників.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

BMW X3

Рестайлинг BMW X3 2021 СКОРО В РОССИИ! Фото, цены и комплектации

Це авто люксового сегменту теж без уваги. Мабуть, грабіжникам не хочеться мучитись зі зломом і вони обирають простіші варіанти. Принаймні страхові компанії не повідомляють про випадки викрадення Х3. Власники можуть спокійно спати.

Skoda Octavia

SKODA Octavia specs & photos - 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 - autoevolution

Не знаю, вірити чині, проте факт залишається фактом – про викрадення цих авто не було жодного повідомлення за останній рік. Чомусь чеські представники теж не турбують крадіїв. Їх навіть не крадуть, щоб на запчастини здати.

 

Джерело: Dexpens