AutoNews

Які машини найрідше зупиняє поліція

Багато людей думають, що поліція менше зупиняє автомобілі, котрі належать до певної категорії. І вони цілком мають рацію. Що це за категорії і чи маєте ви до них належність? Зараз подивимось.

Чим керуються інспектори поліції?

Звісно, вони зупиняють далеко не кожну машину, інакше довелось би непогано так збільшити штат працівників, щоб встигати оглянути кожен транспортний засіб. І все одно не факт, що таке впровадження зможе на 100% гарантувати безпеку.

Тому поліціянти з досвідом навчились легко відрізняти автомобілі та водіїв, котрих потрібно зупиняти і тих, до яких поки немає жодних претензій.

Якщо ви думаєте, що «зупиняють тільки вас» – поспішаю вас засмутити. Так думає кожен водій. В поліції на це інше трактування. І зупинка транспортного засобу зовсім не залежатиме від конкретної марки.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Головним критерієм стане зовнішній вигляд та технічний стан, де можна неозброєним оком помітити певні недоліки.

Зупиняти дорогі автомобілі лише для того, щоб заглянути у техпаспорт ніхто не буде – це реально марна трата часу, а до зовнішнього вигляду не вдасться придертись, адже з новими авто не може бути якихось проблем.

Автомобілі, які найрідше потрапляють під пильне око поліції:

  • Відносно нові небюджетні автомобілі;
  • Доглянуті машини без тонування та «сільського» тюнінгу;
  • Дорогі автомобілі, вартість яких може сягати до мільйону гривень;
  • Свіжі іномарки, котрими керують жінки;
  • Авто, які не виділяються із загального потоку.

Такі автомобілі можуть зупиняти хіба у випадку серйозних порушень, оскільки до вигляду та техстану претензій точно не буде.

Як пояснюють свої дії працівники поліції?

Стосовно нових автомобілів: видно ж, що авто недавно з салону, то які проблеми з технічним станом у нього можуть бути? У водія точно є вся необхідна документація, тому немає сенсу щось перевіряти.

Також рідше зупиняють автомобілі темних відтінків, котрі не виділяються серед інших на дорозі та не приваблюють увагу.

Джерело: Dexpens