AutoNews

Які мінуси мають автомобілі із потужним двигуном

Багато автомобілістів просто мріють придбати авто, котре на дорозі показувати, хто тут головний з допомогою «голосистого» мотора. Проте, точно не кожен усвідомлює, що його очікує після такої покупки та чи не доведеться пошкодувати. Часто за бажання виділитись із натовпу автомобілісти картають себе не один рік. І справа навіть не у шаленому апетиті двигуна.

Отже, які недоліки переховуються у потужності та чи виправдано це?

І до чого потрібно готуватись новоспеченим власникам?

Окей, спершу скажемо про пальне, адже вже згадали про нього вище. Потужні, сильні, турбовані силові агрегати мають високі вимоги стосовно якості пального, бо дешеву рідину вони приймати не будуть. Це можна одразу ж зрозуміти, оцінивши реакцію двигуна на залите пальне другого сорту

Хороше пальне коштує дорого, тому постійно заправляти авто у великих обсягах трохи витратно. Особливо, якщо ви використовуєте автомобіль щоденно для роботи.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Тюнінг своїми руками

Автомобілісти нерідко прагнуть вдосконалити конструкцію штатного двигуна, щоб максимально витиснути всю потужність, яка тільки є. Але, на жаль, таке рішення може принести певну шкоду.

Як мінімум, матеріальну – допрацювати двигун обійдеться в немалу суму, а гарантій стовідсоткових автовласнику ніхто не дасть. Тим паче після механічного втручання в функціонал надійність двигуна втратить свою силу і в будь-яку мить несправність може застати зненацька.

турбированный или атмосферный двигатель

Чи справді є потреба у потужнішому двигуні

Для буденної експлуатації автомобіль не потребує величезної кількості кінських сил. В нас немає так багато трас європейської якості, щоб розкрити букет сили потужних двигунів. Зате в нас є погані дороги, камери фіксації та обмеження у швидкості – саме це і мінімізує потребу потужних агрегатів.

Та й загалом для керування автомобілем зі збільшеною силою потрібно більше навичок, інакше можна просто не впоратись та ситуація завершиться сумно.

Отже, можна підбити підсумок, що автівки з такими сильними моторами не більше, аніж невиправдані витрати коштів, щоб першим стартувати зі світлофора.

Джерело: Dexpens