AutoNews

Який параметр вкаже на те, що треба терміново міняти гальмівну рідину

Більшість автомобілістів міняють гальмівну рідину двічі: коли купили авто і перед його наступним продажем.

Окей, жартуємо, деякі міняють рідину частіше, але не так часто, як це вимагається. Зазвичай під час технічного обслуговування автовласники міняють фільтри та мастила, а на решту не звертають уваги, поки якась несправність не трапиться.

А стара відпрацьована рідина цілком може спровокувати достатньо проблем з гальмівною системою, які потім усувати й усувати.

Зображення, що містить текст, іграшка, лялька, векторна графіка

Автоматично згенерований опис

Навіщо замінювати

Найбільший недолік гальмівної рідини – це її здатність поглинати воду. В системі утворюється конденсат внаслідок різких перепадів температури. А гальмівна рідина тільки й рада його спожити, через що руйнуються її початкові характеристики.

Нормальна гальмівна рідина закипає при температурі +260 градусів, а стара та перемішана з водою може почати кипіти при досягненні вже +150 градусів. Наслідком цього може стати погіршена робота гальм: вони просто припинять працювати і ви елементарно втратите контроль над своїм автомобілем.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Особливу увагу треба приділяти гальмам, якщо ваш автомобіль оснащений автоматичною коробкою передач. Все тому, що в таких авто на гальма йде значно більше навантаження у порівнянні із авто з механічною коробкою.

Зображення, що містить панель керування

Автоматично згенерований опис

Який параметр вказує

В хороших автосервісах серед всього обладнання та низки пристроїв, є цікава штука, котра вміє перевіряти якість гальмівної рідини. Зовні прилад схожий на звичайну кулькову ручку: його опускають в бачок із гальмівною рідиною та вимірюють вміст води у рідині. Якщо в результаті прилад демонструє показник, котрий вищий за 3,5% води, то рідина обов’язково і негайно підлягає заміні. Продовжувати їзду буде досить небезпечно.

Зображення, що містить особа

Автоматично згенерований опис

У випадку, якщо в автосервісі, котрий ви відвідали, немає такого приладу, то розглянемо перевірку за непрямими параметрами. Автомобільні виробники стверджують, що рідина в гальмах підлягає заміні кожні 60 тисяч кілометрів пройденого шляху. Проте, в реальних умовах використання автомобіля – це трохи задовго.

Тому орієнтуйтесь краще не на відстань, а на час: змінюйте рідину раз на два роки і будете мати абсолютний спокій із гальмівною системою вашого автомобіля.

 


Джерело: Dexpens