AutoNews

Їх обирають завжди: «вічні» авто, які розбирають миттєво

Багато автомобілістів надають перевагу саме бу авто, а не новим. На жаль, за останні роки якість автівок дещо впала, тому що виробники все частіше обирають шлях спрощення конструкції та здешевлення. Тому автомобілісти і обирають вживані машини, в якості котрих вони точно впевнені.

Наприклад, наступні авто вважаються одними із кращих і їх обирають насамперед з-поміж інших.

Toyota Camry XV40

Тойота Камри (XV40) 40-й кузов, характеристики, отзывы Camry XV40

Авто-легенда, котре має велику популярність серед наших водіїв. Машина має суворий класичний вигляд, хорошу надійність та безпеку. Об’єм двигуна – 2.4 літри, з потужністю 167 кінських сил.

Ціни на автомобілі цієї моделі різні: все залежить від стану та пробігу.

Skoda Octavia

Вторые руки: Skoda Octavia A7 (2013-2019 годы выпуска) :: Avto.Tatar

Шкода Октавія приваблює своїм неординарним та витриманим зовнішнім виглядом, а також багатим оснащенням. Якщо ви збираєтесь купити бу авто Шкода, то це дуже розумне рішення. Зі свого боку ми хочемо наголосити на наступному.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Фахівці з автосервісів рекомендують не обирати моделі з малооб’ємними турбодвигунами з коробками DSG. Краще атмосферники з класичним «автоматом» – чистий спокій та надійність.

Ford Focus II

Какое масло выбрать для Ford Focus 2

Якщо шукаєте хороший бюджетний варіант, то Форд Фокус другого покоління саме те, на що варто звернути увагу. Завдяки комфорту та надійності авто завоювало значну частину прихильності від наших автомобілістів.

Найнадійнішим варіантом є модель з об’ємом двигуна 1,6 літра та потужністю 105 кінських сил. З найвищим показником динаміки – 2-літровий мотор. Але знайти бу авто з таким двигуном у нормальному стані трохи складно.

Джерело: Dexpens