AutoNews

З якими «наворотами» краще не купляти б/у авто

Так трапилось, що ми спочатку любимо очима. Тобто якщо візуально все сподобалось, то на решту можна заплющити очі: щось дофарбується., щось зремонтується, щось докупиться. В автомобільній індустрії така схема досить поширена. Яскрава зовнішність та опційна складова перекриває всі «косяки». І потенційні покупці ведуться і навіть не підозрюють, що деякі опції не додають автівці крутості, а навпаки несуть загрозу.

Низький старт

Найперше потрібно глянути на колеса. Низько профільна гума – це красиво, спортивно та й керованість відмінна, але є свої недоліки. Такі колеса є важкими та жорсткими. Якщо підвіска автомобіля не розрахована на установку схожих дисків, то ще й з нею виникнуть проблеми.

Низький профіль не здатен гасити удари та вібрації негативно відбиватимуться на дорогих елементах авто.

Люк

Якщо в авто є люк або панорамний дах, то потрібно бути обережнішим. Опція нібито і класна, особливо, в спекотну погоду. Але мінусів достатньо, щоб відмовитись від б/у авто з таким бонусом.

Річ у тім, що з часом силові елементи та ущільнювачі зношуються. В результаті механізми будуть не лише клинити, але й протікати. Плюс вода в порожнинах між ущільнювальними гумками – шлях до корозії.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Что делать, если течет люк в машине

Хотів, як краще, а вийшло, як завжди

Продавець може акцентувати на перевазі чіп-тюнінгу, котрий він виконав для свого мотора. Але позбавлення від каталізатора, зниження екологічних норм, перепрошивання електронного блоку управління та датчиків – це вже НЕ нормальні умови для двигуна і це лише призведе до швидшого зносу.

Джерело: Dexpens