AutoNews

Завжди возіть з собою ключ на 10: на це є кілька причин

 Власне, з цієї причини водії і припинили возити в багажниках різні інструменти, котрі могли б стати в пригоді у випадку дрібного ремонту. Але базовий набір все одно має бути з вами.

Основний в машині

Ключ на 10 можна легко назвати «головою» в арсеналі інструментів водія. Які б роботи не виконувались, зазвичай він найчастіше потрібен.

Це зумовлено тим, що в машині безліч всяких болтів та гайок, котрі зроблені саме під цей ключ. До прикладу, вам треба зняти акумулятор, щоб віднести його на підзарядку. Для демонтажу клем знадобиться ключ на 10, щоб повідкручувати гайки.

На деяких машинах АКБ додатково прикручені скобою до кузова, вона теж цим ключем знімається.

Замінити датчик

Часто несправності в сучасних двигунах спровоковані поломкою або нестабільною роботою датчиків, яких в машині купа. І, попри їх численність, знімаються вони все тим же ключем на 10.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Відповідно, ви можете самі замінити датчик, котрий почав давати збій і не їхати до автосервісу.

4 причины всегда возить с собой в машине ключ на 10

Дрібні роботи

В далеких поїздках може трапитись різне. Наприклад, раптово знадобиться підтягнути повідці двірників або ослаблу крильчатку вентилятора охолодження двигуна. Для таких невеличких ремонтних робіт вам теж допоможе ключ на 10. І ще багато різних моментів можна усунути або виправити цим інструментом.

Тому, зовсім необов’язково возити з собою величезні набори, достатньо лише вибрати ті, котрі точно будуть потрібні. Кілька викруток та кілька ключів вам вистачить цілком.

 

Джерело: Dexpens